This is an example page. It’s different from a blog post because it will stay in one place and will show up in your site navigation (in most themes). Most people start with an About page that introduces them to potential site visitors. It might say something like this:

Hi there! I’m a bike messenger by day, aspiring actor by night, and this is my blog. I live in Los Angeles, have a great dog named Jack, and I like piña coladas. (And gettin‘ caught in the rain.)

…or something like this:

The XYZ Doohickey Company was founded in 1971, and has been providing quality doohickeys to the public ever since. Located in Gotham City, XYZ employs over 2,000 people and does all kinds of awesome things for the Gotham community.

As a new WordPress user, you should go to your dashboard to delete this page and create new pages for your content. Have fun!

Svieža kvety, dobre zvolené kvety pre kyticu, profesionálne zostavenie kytice – tie faktory, na ktorých prvý dojem do značnej miery závisí. Ale ako si sami vyzdvihnúť kyticu, ak nebudete sledovať moderné trendy? Naša kvetinárstvo vám poradí pri výbere kvetov a pri vytváraní kytic na príkladoch typických situácií a pri zohľadnení trendov modernej floristiky.

Pre brunety: svetlé červené ruže, veľké gladiolusy, dahlia, orchidey a karafy. Klasickou možnosťou je kytica ruží Red Naomi alebo Grand Prix. Zaujímavým vrcholom budú ruže Wau a Dark Wow. Kudrnaté ruže odrody El Torro, prezentované brunetke, budú zdôrazňovať živosť jej charakteru. Neštandardným riešením je pridať do kyticu karafiáty, ktoré zdôraznia nezvyčajnú osobnosť brunetky. Mono kyticu gladioli alebo dahlia v kužele, bude vyzerať originálne a moderné.

Mäkká blondína vyžaduje špeciálny prístup pri výbere farieb. Pri výbere kvety bude oslovená jemne ružovými, bielymi, svetlo žltými krémovými tónmi. Odporúčame, aby ste si kúpili veľa odrôd ruží Avalanche, Pinch, Karina, Miss Piggy, s pridaním najjemnejšie eustomy, svetelných odrodách Alstroemeria, krehkých vetvičiek karafiáty, detského dychu ako mrak.

Brown je vhodnejšie kúpiť kyticu s množstvom zelene, divokých kvetov. Dajte jej nádherné zloženie harmančeka, chryzantémum santini a bacardi s prídavkom eustoma, companulas, delphinium. Dokonale zapadajú do kyticu limonium, statica, trachelium, kartamus, eringium, bergrace, pitosporum a ruskus.

Červenovlásky ocenia tmavé ruže, fialovej a čiernej orchidey, fialky, hyacinty a ďalšie kvety modré a fialové kvety, krásne kytice s množstvom zelene. Romantické a springlike bude vyzerať buketnye zloženie dúhovky, hyacintu, kampanuly, delphinium pridanie papradie lístia, vetvičky malé leaved eukalyptu a pistatsii. Exotické noty v kyticu prinesú orchidey a listy robeínu. Tmavé ruže, v jasne červenom kraftovom papieri, zdôrazňujú nezvyčajnú farbu vlasov príjemcu kytice.

Ak chcete kúpiť kvety pre mužov, viete – samčie kvety sú ľalie kala, ruže, orchidey, klinčeky, gladioly, ľalie, Anthurium, bambus, Delphinium, georgíny, tulipány a chryzantémy. Mali by ste si vybrať biele, červené, námorníctvo, fialové, modré kvety. Mali by byť jasné, s pomerne tmavou nasýtenou farbou. Kytica bude stručná; ak udalosť nie je veľká, je prípustné dať jednu veľkú kvetinu s dlhou nohou a veľkým kvetenstvom. Formu pre kyticu je možné meniť. V pánskych kytice sú vítanými vyčnievajúce kvety a rôzne byliny, bambus, vetvičky ruskusa, karafiáty, rabelini, trávnička kvety jasný, Hypericum bobule. Kytica má vertikálny predĺžený tvar, kaskádový, pyramídový a klasický.

Dobrým nápadom na slávnostné udalosti bude kúpiť buket bielych ruží. Je ideálny pre svadby, jubileá, výdaj detí z nemocnice. Biela farba ruží je univerzálna: bude vyhovovať tak mladému dievčaťu, ako aj dámu elegantného veku. Biele ruže budú vyzerať dobre v kancelárskych prostrediach ako darčekové obchodné kytice. Správne vybrané balenie a výzdoba buketov budú môcť zdôrazniť tému udalosti.

Z akéhokoľvek dôvodu odporúčame, aby mladé dievčatá dať kytice a kvetinové väzby z poľných a lesných kvetov: sedmokrásky, kompanuly, snapdragons, Delphinium, hyacint. Doplnené zeleňou v lesnom štýle, symbolizujúcom mládež, sa stane dobrým buketom komplimentom, ktorý zdvihne náladu vášho zvoleného. Jemné a voňavé kvety rôznej farby šupiek prinesú do týchto kytic a kvetinových úprav príjemný zákrok. Rozsiahlejšia kytica alebo kvetinové usporiadanie v tomto štýle bude dobrým doplnkom k sviatočnému daru.

Dámy elegantného veku ako dar by si mali vybrať čajovú ružu. Odporúčame také odrody ako Pinch, Talea a Miss Piggy. Majú veľmi jemný odtieň pupenov a príjemnú arómu. Ak chcete zdôrazniť krémový odtieň farieb, bavlnené boxy, eustoma a jemné alstroemeria pomôžu. Škoricové tyčinky pridané do kytice dokážu vytvoriť kyticu podobnú dielu kulinárskeho umenia.

Skvelý nápad je kúpiť kvety alebo zloženie ľalií. Je to veľká, voňavá, dlhotrvajúca kvetina. Kytica z nej prichádza tak k veľkému slávnostnému pôsobeniu, ako aj k príjemnému komplimentu pozostávajúcemu z malého počtu vetiev. Ale malo by sa pamätať, že dať ľalie kvety nie je všetko, pretože kvetina má silnú chuť.

Mnoho ľudí chce kúpiť kyticu ruží s obrovskými púčikmi, ale nemyslite si na kvalitu a sviežosť kvetov. Dovážaná ruža je dlhá cesta, počas ktorej môže byť vystavená fyzickým a teplotným účinkom predtým, ako sa dostanete do kvetinárstva, a potom si môžete kúpiť kyticu. Obchod „v farbách“ pracuje so skleníkovými komplexmi mimo Moskvy, čo zaručuje sviežosť kvetov, ich kvalitu a bezpečnosť. Kytice z moskovských kvetov sú oveľa dlhšie, púčiky sú silné, živé a tieto kvety majú veľmi príjemnú vôňu.