Kto sme?

Náš slogan je „Floristika je potrebná aj z dôvodu, aj bez“. Myslím, že väčšina bude súhlasiť so mnou. To plati pre mňa a môj tím aranžérov, z ktorého má každý špecifický vzťah k estetike a kvetom.  Je to už 7 rokov odkedy sa splnil môj sen  – aranžovanie kvetov pre ľudí. Od začiatku to bolo iba hobby.
Dnes sme skupina malých kvetinárstiev a floristike sa venujeme už 5 rokov. Prvá  naša  prevádzka sa nachádzala na Pribinovej 25 (Tower 115). Neskôr sme otvorili veľmi kreatívne kvetinárstvo v Ružinove na Drieňovej 1/F (objekt Boria).
Vždy sme sezónne naladení a vytvárame kytice a aranžmány podľa svetových trendov . V nich používame nové a zaujímavé floristické a prírodné materiály, exotické kvety a zeleň. Toto pridáva naším výtvorom neopakovateľný štýl a nezvyčajnú elegantnosť.
Stačí sa pozrieť na náš WEB – obchod (napríklad v Galérií).
Máme v ponuke aj veľký výber interiérových doplnkov a darčekov ako vázy, črepníky z keramiky a plastu s kontrolou vlhkosti, rôzne druhy košíkov a drevených nádob. A čo je najlepšie, je bohatý výber voňavých sviečok svetoznámych výrobcov z Ameriky – WoodWick, RibbonWick, Root Candles, Our Own Candles Company a iných. Môžete ich ovoniavať v našich kamenných obchodoch.
Nájdete u nás aj pekné  a veselé plyšáky pre deti a dospelých, ktoré budú výbornými doplnkami pre kyticu alebo  samostatnými darčekmi.
Moderné a kreatívne ženy majú možnosť nakúpiť v našich obchodoch náhrdelníky, náramky aj  náušnice z polodrahokamov a krištáľov.
V našich obchodoch  je vždy príjemná  atmosféra a každý (ja som si istá) nájde niečo pre seba podľa svojej nálady a chuti.
Počas celého roku je u nás široký výber rezaných, črepníkových, sušených a umelých kvetov z Holandska, Maďarska aj zo Slovenska.
V roku 2015 sa naše kvetinárstvo premenovalo na Kvetypreteba.sk a začali sme svoje pôsobenie na internete – dnes nás môžete nájsť na facebooku a nakúpiť môžete už aj online, na našom internetovom obchode.
Pevne verím, že kvety nesmú nikdy chýbať.
Tak, nech sa páči, tešíme sa na vás!

Vasilyeva Marina  (riaditeľka kvetinárstva)